O nas

Firma HardCom Sp z o.o. rozpoczęła działalność w 2010 roku. Zajmuje się usługami telekomunikacyjnymi, instalacjami teletechnicznymi oraz energetycznymi. W związku z szerokim wachlarzem usług jakie świadczymy postanowiliśmy rozdzielić naszą działalność na 2 segmenty.

    Dla pierwszego segmentu działalności wykreowaliśmy markę MediaNet24.pl, a następnie założyliśmy spółkę córkę o nazwie MediaNet24.pl Sp. z o.o.. Spółka ta przejęła zakres działalności związany z usługami telekomunikacyjnymi dla klientów indywidualnych oraz biznesu, świadcząc usługi transmisji danych, dostępu do internetu, telewizji cyfrowej oraz usługami telefonii mobilnej i stacjonarnej.

    Drugi segment naszej działalności związany z szeroko rozumianymi instalacjami energetycznymi oraz teletechnicznymi pozostaje w zakresie usług świadczonych przez firmę HardCom Sp z o. o.. W tym segmencie zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem instalacji teletechnicznych  oraz energetycznych o czym więcej można poczytać zaglądając do naszej oferty.

W 2020 roku postanowiliśmy rozszerzyć portfolio naszych usług o projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych. W 2021 roku uzyskaliśmy certyfikację na wykonywanie instalacji fotowoltaicznych, oraz nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych są świadczone pod marką Solar-Com.

Zapraszamy do współpracy.